کسب ثروت و موفقیت در سه هفته

0
دانلود رایگان کتاب حامد عزیزپور

دانلود رایگان کتاب حامد عزیزپور

شما برای رسیدن به موفقیت ، چه کارهایی انجام دادهاید؟ آیا رسیدن به موفقیت کار آسانی است؟ آیا میتوانید خود را از پیری به جوانی انتقال دهید؟ آیا میتوانید همه اتفاقات دور و برتان را تحت کنترل قرار دهید؟ آیا میتوانید زندگیتان را به شکل دیگری درآورید؟ شاید فکر کنید این ممکن نیست و بگویید اگر به دست آوردن اینها فقط با به دست آوردن قدرت درونی صورت میگیرد ، پس چرا مردم همه سعی نمیکنند با استفاده از این روش ، پولدار و ثروتمند شوند ؟

شما باید بدانید در زندگی ، هزار در و دروازه وجود دارد که هرگاه با هرکدام از آنها به مشکل برخوردید ، میتوانید به سراغ در و دروازه بعدی بروید ؛ اما متأسفانه اغلب مردم ، به راحتی از کنار آنها میگذرند ، چون خودشان را در مشکلات غرق کرده اند و مدام در حال درجازدن هستند ؛ درست مانند کسی که بدهی هنگفتی دارد و هرچه تلاش میکند فقط هر ماه میتواند سود آن را پرداخت کند و اصل بدهی همانجا میماند .

بسیاری از مردم ، زندگی نسبتاً آرامی دارند و خیال میکنند چون زندگیشان در آرامش است ، دیگر هیچ مشکلی ندارند ؛ ولی مشکلات ، مانند باد به همه جا سر میزند و به زور ، خودش را به مردم میچسباند . پس ما باید برای آینده تلاش کنیم تا سدی در مقابل مشکلات شود .

بسیاری از مردم ، حاضر نیستند که رفتارهای معمولی خود را تغییر دهند ؛ شما اگر میخواهید جزو این گونه افراد نباشید ، از خواب بیدار شوید و به خود بیایید . شما با مبلغ ناچیزی در برابر خرجهای زندگی ، این کتاب را خریده اید و میخواهید زندگیتان را دگرگون کنید . شما میتوانید با دانشی که از این کتاب میگیرید ،آن را نیز به دیگران معرفی کنید تا در بهبود زندگی همه مردم ، نقش بسزایی داشته باشید .

« اگر میخواهید در زندگی ، فرد موفقی باشید ، به خاطر بسپارید که در معادله زندگی ، آینده هیچ وقت با گذشته برابر نیست » . (آنتونی رابینز)

تفکری از ذهن نویسنده : « چگونه بدون سرمایه ، پولدار شویم؟ »

راه انداختن هر کار تازهای سرمایه میخواهد ، اما نه سرمایه میلیاردی . سرمایه اصلی افرادی که این روزها به اسم موفق و سرمایهدار میشناسیم‌شان ، هوش زمان سنجی، ابتکار و ریسک پذیری شان است. در این گزارش به برخی از این کارها اشاره میکنیم . وقتی حرف از راه انداختن یک شغل جدید و یک کسبوکار میشود ، سریع یاد یک مغازه، دفتر کار شیک ، کلی کارمند و بروبیا میافتیم که چندین میلیون تومان سرمایه میخواهد ، بعد هم منصرف و دچار افسردگی میشویم .

البته ما می خواهیم به شما ماهیگیری یاد دهیم و به شما ایده بدهیم ؛ این شمایید که باید تواناییهایتان را بسنجید و با این ایدهها کاسبی کنید .

1- اینترنت: راه انداختن یک سایت ، چندان هم پول نمیخواهد ، حتی سرمایه هنگفتی هم لازم ندارد ، به شرط اینکه ابتکار داشته باشید و وارد حوزهای بشوید که تخصصش را دارید و میتوانید از آن کسب درآمد کنید ؛ بعدهم بازاریابی مؤثر و فعال میخواهد که از عهدهاش برآیید . اینترنت ، منبع درآمد خیلی خوبی است به شرط این‌که سعی کنید در این حوزه ، اطلاعات کاملی به دست بیاورید و هر روز به دانش‌تان بیفزایید .

2- صنایع دستی: هنر ، همیشه بازار دارد ، به شرط آن‌که نیازسنجی کنید و بدانید چه چیزی ، در چه زمانی و برای چه کسانی جذابیت دارد ؛ آن وقت است که به راحتی میتوانید هنر دست خودتان را به بالاترین قیمت بفروشید .

3- صنایع غذایی : خوردنی ، همیشه بازار دارد ، به شرط این‌که مبتکر باشید و سبک ارائه محصولات‌تان متفاوت باشد . جالب است بدانید ، گرفتن مجوز فعالیت از اتحادیههای مختلف مرتبط با صنایع غذایی ، خیلی هم دشوار نیست ، به شرط آن‌که اهل نظافت باشید.

4- خدمات : حوزه خدمات ، این روزها بازار خوبی دارد ، به شرط آن‌که ابتدا موقعیت‌سنجی کنید که در چه منطقهای ، چه خدمتی کم و یا محدود است و شغلهای دیگر از قبیل : بهداشت و سلامت ، بازاریابی فروش ، اطلاع رسانی و … .

شما اگر دنبال شغل بدون نیاز به سرمایه اید ، هزاران کار وجود دارد که خودتان رئیس خودتان باشید ؛ پس شروع کنید و ذهنتان را به کار بیندازید.

روز اول

شناخت قدرت راز و جاذبه و قدرت درونی
سلام . من مهندس حامد عزیزپورم و میخواهم در این کتاب ، شما را با قدرت راز و جاذبه و قدرت درونی آشنا کنم . من برای شما برنامهای سه هفتهای در نظر گرفتهام که با تغییرات جدیدی در زندگی ، شما را شگفت‌زده خواهد کرد . من تجربیات و راهکارهایی را از بزرگان ثروت و مدیریت و قدرت ، در طول سالهای گذشته به دست آوردهام که موفقیت خودم را از آنها دارم و این تجربیات و راهکارها سرچشمه موفقیت من شده است .

وقتی زندگی را در اختیار شما قرار دهم ، شما هم می توانید همچون افرادی مثل من به آرزوهای تان برسید . در طول این مدت ، با صدها و بلکه هزاران نفر دیدار و ملاقات کردهام و در مورد بهترین روشهایی که میتواند زندگی انسان را متحول کند ، به مطالعه پرداختم و به این نتیجه رسیدم که چکیدهی آن مقدار تجربیاتم را در اختیار شما قرار دهم.

من به شما اطمینان میدهم با اجرای درست و گام به گام این برنامه ، به نتایج فوقالعاده و دستاوردهای بزرگ خواهید رسید . موفقیت در رسیدن به آرزوها ، در برنامهای که من طراحی کردهام ، در گرو دو اصل زیر است :

برای دانلود فصل اول کتاب به صورت رایگان از طریق فرم زیر اقدام کنید

خرید کامل کتاب کسب ثروت و موفقیت در سه هفته

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید